005. Flashlight


Hejcia naklejcia!
Cały ten tydzień był okropny dla mnie co odbiło się na ilości i jakości prac jakie wam dziś prezentuję. Ikony i blendy miałam przygotowane wcześniej. Reszta wyszła z mojego ps'a w ciągu ostatnich dwóch dni. Nie miałam głowy do kodów dlatego dziś bez szablonu. Nie chcę nic obiecać bo nie wiem jak to będzie ze mną w tym tygodniu.
Czy tylko mi te wakacje tak szybko minęły? Dopiero się zaczynały a już koniec! Z ostatnich plusów tych wakacji będzie to ,że wychodzi nowa piosenka Justina, będą moje urodziny i wybieram się na Color Fest. Tyle rzeczy w tym ostatnim dniu się będzie działo.:")
Czy tylko ja nie mam jeszcze podręczników? Serio, pierwszy raz w ciągu mojej edukacji nie mam ani jednej książki! Muszę się rozejrzeć w internecie za nimi w tym tygodniu.
Myślę żeby zmienić dzień i/lub godzinę publikowania bo ta co jest teraz naprawdę mi jakoś nie pasuje. Zastanowię się jeszcze a tymczasem zapraszam was do przeglądania rzeczy ,które na dziś przygotowałam.


#ikony
  
  

#sygnatury


#bannery


#blendy

#koloryzacje


Co sądzicie o nowym szablonie głównym? Podoba się wam? Może są jakieś problemy z nim? Dajcie mi koniecznie znać! :)

1 komentarz:

 1. Ikonki są ładne tylko jak dla mnie dziewczyna za blada ale ogólnie to mi się podobają.
  Sygnaturki są ładne a szczególnie ta pierwsza bo jest to coś nowego i przyciąga uwagę. Ta druga jest ładna ale jak dla mnie dałaś trochę za dużo dodatków przy twarz dziewczyny.
  Banner jest genialny, podoba mi się bardzo.
  Blendy - ten z dziewczyną wyszedł ładnie ale Louis z zarostem mi się nie podoba. haha
  Koloryzacje jak zawsze wyszły ci śliczne.

  OdpowiedzUsuń

Zaula, 2017 | credits: helpblogger, rinnelasair, fontawsome, htmlcolorcodes