000. Dzien Dobry

Witam was serdecznie!
Wracam do was z nowym "dzieckiem". Na DD opublikowałam już wyjaśnienia mojego nagłego zniknięcia dlatego odsyłam właśnie tam jeśli jeszcze tego nie czytaliście lub jeśli jesteście ciekawi co było przyczyną powstania cs.
Colorful Sqares jest moim nowym początkiem i chciałabym żeby wszystko potoczyło się po mojej myśli i żebym została z wami jak najdłużej się da. 
Ten blog swoje życie zaczyna właśnie teraz, równo z publikacją tego postu jednak chciałabym zaprosić was wszystkich na oficjalne otwarcie z małą imprezą graficzną ,która odbędzie się już w najbliższą niedzielę. 


Już prawie wszystko mam na nią przygotowane więc mam nadzieję ,że ze wszystkim się wyrobię. Mogę wam zdradzić ,że przez ten długi czas mojej nieobecności nie próżnowałam i trochę eksperymentowałam. W pierwszej graficznej notce będziecie więc mogli zobaczyć trochę nowości takich jak tekstury. W sumie mam przygotowane ponad 30 rzeczy ale co to - dowiecie się w niedzielę. 


Zapraszam wszystkich serdecznie i do zobaczenia! =)

3 komentarze:

 1. Witaj!
  Już nie mogę doczekać się tego 26 lipca! Było mi trochę smutno, jak przeczytałam tytuł ostatniej notki na DD. Bardzo podobają mi się twoje prace. Dlatego cały czas zamawiałam właśnie u Ciebie!
  Ale kiedy zobaczyłam, że startujesz z nową graficiarnią byłam przeszczęśliwa!
  Mam nadzieję, że ten kącik pędzie dla Ciebie lepszy niż poprzedni.
  I oczywiście podoba mi się szablon główny!

  PS. Zapraszam do mojej szabloniarnii. Też postanowiłam spróbować swoich sił w grafice i chciałabym, żebyś to oceniła. half-a-heart-graphic.blogspot.com. Pierwszy post powinien pojawić się jutro (środa).

  PS2. Również wstawiam button na mojego bloga! :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog został dodany do spisu! :)
  Katalog Grafików
  + Button imprezy ląduje w naszym "Co się dzieje?" w kolumnie bocznej. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już się bałam, że zniknęłaś. ;) Ale fajnie, że postanowiłaś wrócić i już nie mogę się doczekać wielkiego otwarcia. :D
  Śliczny szablon główny. <3

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Zaula, 2017 | credits: helpblogger, rinnelasair, fontawsome, htmlcolorcodes